Mynameismoney’den Ücretsiz Teknik Analiz Eğitimi

ücretsiz teknik analiz eğitimi

Sevgili Takipçilerim,Sizlerden gelen talepler doğrultusunda ve piyasayı inceledikten sonra acil bir eğitim planlaması yapılmasının ne kadar da elzem olduğunu fark ettim. Küçük yatırımcı devamlı yem olarak kullanılmakta ve piyasa bu iyi niyetli, dişinden tırnağından ne zorluklarla kenara ayırdığı şahısların cebindeki paraya göz dikmiş av için bekliyor. Ücretsiz teknik analiz eğitimi ile beraber av olmaktan kurtulabilirsiniz.

Çok farklı sosyal ağ çevrelerinde çok farklı hesaplar mevcut, bu hesapların maalesef hepsi iyi niyetli olmayabiliyor. Yeteri kadar finans bilgisine sahip olmayan, herkesi kendisi gibi temiz kalpli sanan sizler bazen bu ayrımın farkına varamayabiliyorsunuz.

İnternet üzerinde çok fazla bilgi kirliliği de mevcutken, artık neyin bizim için doğru neyin yanlış olduğunu göremeyebiliyoruz.

Bu sebepten mütevellit, çok hızlı bir karar ile bu eğitim programını sizlere 1. Eğitimimizi duyurdum ve 6 Eylül 2020 tarihinde online olarak eğitimi gerçekleştirdik. Sizlerden gelen yorumlar doğrultusunda görüyorum ki içeriğin kalitesinin farkındasınız.

Katılamayan arkadaşlar için yine ücretsiz olarak videoyu kullanımınıza açıyorum.

Analizlerimin ne kadar tutarlı olduğunu uzun süredir beni takip edenler görmüştür. Burada edindiğim bilgileri sizlere aktarmaktan büyük mutluluk duyacağım. Sizin başarılı olmanız benim başarılı olmam anlamına geliyor. Hep söylediğim gibi mutluluk da başarı gibi paylaştıkça çoğalır.

Temel Analiz Nedir? Teknik analiz nedir?

Teknik analiz nasıl yapılır?

Teknik analize yeni başlayanlar için temel formasyonlar

Yatırımcılar nerede hata yapıyor?

Bu piyasada neden para kaybediyor?

RSI Indicator/İndikatörü nasıl kullanılır?

MACD Indikatörü nasıl kullanılır?

OBV Indikatörü nasıl kullanılır?

UYARI: Buradaki yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Buradaki fiyatlar, veriler ve bilgilerin tam ve doğru olduğu garanti edilemez; içerik, haber verilmeksizin değiştirilebilir.

“Mynameismoney’den Ücretsiz Teknik Analiz Eğitimi” hakkında 11 yorum

  1. Geri bildirim: HUBVC hisse analizi | My Name is Money | Detaylı Teknik Analiz Eğitimi

  2. Geri bildirim: FONET hisse analizi | My Name is Money | Detaylı Teknik Analiz Eğitimi

  3. Geri bildirim: OTKAR hisse analizi | My Name is Money | Detaylı Teknik Analiz Eğitimi

  4. Geri bildirim: SASA hisse analizi | My Name is Money | Detaylı Teknik Analiz Eğitimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.