MyNameisMoney’den #FONET Hisse Analizi 04.11.2020

Ücretsiz teknik analiz derslerimiz çok sevildi. Pratik yapabilmeniz açısından analizlerime devam ediyorum. Hissenin temel analiz verilerine hiç bakmadan sadece grafiği yorumlayacağım. Bu analiz dün başlattığım anketin sonucunda çok talep gördüğü için FONET hisse analizi (FONET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş) gerçekleştireceğim.

FONET hisse analizi

Hardal sarısı oluşan harmonik desene ait fiyat hedefleri yine aynı renkli fiyat balonu ile grafik üzerine işlenmiştir. Artık bizimle gelenekselleşen “Sabreden Derviş Krallığı” hedefi de diyebiliriz.

FONET hisse analizi için farmonik desenden bugüne doğru hisse hareketlerinin bir üçgen içerisinde ilerlediğini ve bu bölgede 3lü hareketini tamamladığını görüyoruz. Burada olasılık artık bir tepki alımlarının gerçekleşebileceği yönünde. Yeşil ok ile gösterdiğim desteğin çalışmaması durumunda aşağıda kırmızı renk ile belirtilen fiyatı test etmesi beklenebilir.

Önemli nokta yükselişin onayını görmeden girmiyorsak, aynı şekilde düşüşün de onayı gereklidir. Bu sayede tek mum hatta bazen 3 mum yanıltıcı hareketler gerçekleşebilir.

Unutmayın devamlı yükselen bir fiyatlama olsa kimse kaybetmezdi. Yaptığım analizi strateji geliştirmek ve teknik analizi öğrenmek için kullanın.

Önemli not: 1000 adet hisse yatırımı yapacaksanız x hissesine, tek fiyattan almamayı kendinize alışkanlık edinin. Parçalı alım maliyeti aşağıda tutmak için önemlidir. Olası geri çekilmelerin fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Yatırımınızı anlık değil en azından orta vadeli düşünün. Acele etmeyin unutmayın en önemli mottomuz “sabır”.

Zaman en kıymetli varlığımızdır. Bu yüzden ben zamanımı ayırarak size bir katkıda bulundum. Sizler de bu emeğe karşılık paylaşım ve beğenilerinizi esirgemezseniz bir daha ki sefere motivasyonumu korumama yardımcı olursunuz.

Teşekkürler

Son Not: Burada bildirdiğim tüm detaylar eğitim amaçlı olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yapacağınız işlemlerde zarar edebilirsiniz. Bu bildirim yasal zorunluluktur. Ayrıca bahsedilen eğitim ücretsiz olarak hem site üzerinde hem de Youtube kanalı üzerinden erişime açılmıştır.

Soru ve önerilerinizi buradan veya twitter üzerinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.