1. Online Teknik Analiz Eğitimi Duyurusu

Online Teknik Analiz Eğitimi

Sevgili Takipçilerim, sizlerden gelen talepler doğrultusunda ve piyasayı inceledikten sonra acil bir eğitim planlaması yapılmasının ne kadar da elzem olduğunu fark ettim. Küçük yatırımcı devamlı yem olarak kullanılmakta ve piyasa bu iyi niyetli, dişinden tırnağından ne zorluklarla kenara ayırdığı şahısların cebindeki paraya göz dikmiş av için bekliyor. Online Teknik Analiz Eğitimi ile beraber av olmaktan kurtulabilirsiniz.

Çok farklı sosyal ağ çevrelerinde çok farklı hesaplar mevcut, bu hesapların maalesef hepsi iyi niyetli olmayabiliyor. Yeteri kadar finans bilgisine sahip olmayan, herkesi kendisi gibi temiz kalpli sanan sizler bazen bu ayrımın farkına varamayabiliyorsunuz.

İnternet üzerinde çok fazla bilgi kirliliği de mevcutken, artık neyin bizim için doğru neyin yanlış olduğunu göremeyebiliyoruz.

Bu sebepten mütevellit, çok hızlı bir karar ile bu eğitim programını sizlere duyuruyorum. Özellikle pandemi sürecinde artık alışık olduğumuz çevrim içi yani online eğitimler bizim için güzel bir nimet haline geldi.

Analizlerimin ne kadar tutarlı olduğunu uzun süredir beni takip edenler görmüştür. Burada edindiğim bilgileri sizlere aktarmaktan büyük mutluluk duyacağım. Sizin başarılı olmanız benim başarılı olmam anlamına geliyor. Hep söylediğim gibi mutluluk da başarı gibi paylaştıkça çoğalır.

Eğitim ajandası, sıfır bilgiye sahip bir kimse ele alınarak planlanmıştır.

Katılım koşulları,

TAM 1000 TL Degerinde Ücretsiz Egitime Katılabilmek Için Yapılması Gerekenler

√ Twitter üzerinden @mynameismoney4 hesabını takip et

√ Paylaşılan tweetleri RT (retweet) yap ve beğen

√ Ücretsiz Mynameismoney.com adresinden üyeliğini başlat

Bu süreç içerisinde yapılan paylasımlara destek ver, begeni+RT

× Yukarıdaki maddelere uymayanlar egitime alınmayacaktır

Katılım sınırlı olacağı için dediğim krileterlere uymayanlar en azından bu eğitim programına alınmayacaktır.

Not: Bu site bir para platformu ve sizler için okul gibi olacak. Eğitimi kaçırsanız da üzülmeyin, tekrarını en kısa sürede planlarız. Yeter ki beraber bir uyum içinde olalım.

Sizlerden ricam, profilinizde bulunan twitter adresiniz kısmını güncelleyiniz ona göre yukarıdaki yeterliliklere sahip olup olmadığınızı göreceğim.

Eğitime kabul olmanız, mail aracılığı ile duyurulacaktır. Tekrar tekrar DM atmanıza gerek yoktur. Düzenli destek verenler eğitime kabul edilecekler

Sevgiler

“1. Online Teknik Analiz Eğitimi Duyurusu” hakkında 5 yorum

  1. merhabalar , sürekli erişebilirlik açısından yaptığınız eğitimi videoya çekip forumda falan yayınlarsanız bir kaç kez tekrar izlemi fırsatı bulmuş oluruz. yardımlarınız için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.