MyNameisMoney’den #YKBNK Hisse Analizi 26.08.2020

YKBNK hisse analizi yapmadan önce, yaptığımız analizlerin ne kadar yerinde olduğunu görmeniz için bir önceki analizi paylaşmak istiyorum.

14.07.2020 tarihinde yaptığım YKBNK hisse analizi yazısını okumadan buradan yeni haline bakmanız gün kurtarmak üzerine olur. Benim isteğim sizlere analizin mantığını stratejilerinizi yapabilme yetinizi arttırmak. Dolayısıyla lütfen bir önceki analizi ve hatta diğer analizleri de okuyunuz.

Çok detaya girmeden sadece grafiği paylaşacağım zaten tüm analiz öncekinde mevcut.

YKBNK hisse analizi

YKBNK hisse analizi uzun vadeli bir hissedir. XBANK yani bankalar endeksinin düşük olması sebebi ile bu hisseler bu fiyatlardalar. Yine geleneksel “Sabreden Derviş Krallığı” ve “Ultra Sabreden Derviş Krallığı” işaretlemesini görebilirsiniz.

Her renk harmonik yapıya ait fiyat etiketlerini yine kendi renginde grafik üzerinde gösterdim.

Harmonikler dışında daralan bir 3’lü yapı girişi kadar yükseliş yapabileceğinden yeşil ok ile o hedefleri de grafik üzerinde bulabilirsiniz.(2.97 TL)

Unutmayın devamlı yükselen bir fiyatlama olsa kimse kaybetmezdi. Yaptığım analizi strateji geliştirmek ve teknik analizi öğrenmek için kullanın.

Önemli not: 1000 adet hisse yatırımı yapacaksanız x hissesine, tek fiyattan almamayı kendinize alışkanlık edinin. Parçalı alım maliyeti aşağıda tutmak için önemlidir. Olası geri çekilmelerin fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Yatırımınızı anlık değil en azından orta vadeli düşünün. Acele etmeyin unutmayın en önemli mottomuz “sabır”.

Extra sabır ile ilgili diğer yazım

Zaman en kıymetli varlığımızdır. Bu yüzden ben zamanımı ayırarak size bir katkıda bulundum. Sizler de bu emeğe karşılık paylaşım ve beğenilerinizi esirgemezseniz bir daha ki sefere motivasyonumu korumama yardımcı olursunuz.

Teşekkürler

Son Not:Burada bildirdiğim tüm detaylar eğitim amaçlı olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yapacağınız işlemlerde zarar edebilirsiniz. Bu bildirim yasal zorunluluktur.

Soru ve önerilerinizi buradan veya Twitter üzerinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.