MyNameisMoney’den #YKBNK Hisse Analizi 14.07.2020

Arkadaşlar Merhaba,

Bildiğiniz üzere #YKBNK hisse analizi, ilk defa sizlere aşağıda ki tweet ile duyurdum.

 #YKBNK hisse analizi
#YKBNK hisse analizi

İlk kez 2.10 TL’den pozisyonumuza çok güzel bir yerden giriş yapmışız. O dönemde ki gidişata göre 2.45 TL hedefini öngörmüşüz. İlk aşama için tatmin edici bir oranla 17% kâr.

Gelen yoğun istek üzerine #YKBNK hisse analizi uzun vade analizini yaparak geleneksel “Sabreden Derviş Krallığı” işaretlemesini yapacağız. Bunun için gelin hep beraber analizimize başlayalım.

Her renk harmonik yapıya ait fiyat etiketlerini yine kendi renginde grafik üzerinde gösterdim.

Harmonikler dışında daralan bir 3’lü yapı girişi kadar yükseliş yapabileceğinden yeşil ok ile o hedefleri de grafik üzerinde bulabilirsiniz.(2.97 TL)

Olası bir geri çekilme söz konusu olduğunda ise 2.11 TL kırmızı fiyat balonu bizlere destek görevi görecektir. Bu noktanın altında ise 1.83 TL çok kuvvetli bir direnç noktasıdır ve buralar test edilebilinir.Bu noktalar kimileri için dünyanın sonu olmakla beraber kimileri için de yatırım fırsatlarıdır.

Unutmayın devamlı yükselen bir fiyatlama olsa kimse kaybetmezdi. Yaptığım analizi strateji geliştirmek ve teknik analizi öğrenmek için kullanın.

Önemli not: 1000 adet hisse yatırımı yapacaksanız x hissesine, tek fiyattan almamayı kendinize alışkanlık edinin. Parçalı alım maliyeti aşağıda tutmak için önemlidir. Olası geri çekilmelerin fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Yatırımınızı anlık değil en azından orta vadeli düşünün. Acele etmeyin unutmayın en önemli mottomuz “sabır”.

Zaman en kıymetli varlığımızdır. Bu yüzden ben zamanımı ayırarak size bir katkıda bulundum. Sizler de bu emeğe karşılık paylaşım ve beğenilerinizi esirgemezseniz bir daha ki sefere motivasyonumu korumama yardımcı olursunuz.

Teşekkürler

Son Not:Burada bildirdiğim tüm detaylar eğitim amaçlı olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yapacağınız işlemlerde zarar edebilirsiniz. Bu bildirim yasal zorunluluktur.

Soru ve önerilerinizi buradan veya Twitter üzerinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.