MyNameisMoney’den #BSOKE Hisse Analizi 15.07.2020

Arkadaşlar Merhaba,

Bildiğiniz üzere #BSOKE hisse analizi, ilk defa sizlere aşağıdaki tweet ile duyurdum.

#BSOKE hisse analizi

İlk kez 0.95 TL’den pozisyonumuza çok güzel bir yerden giriş yapmışız. O dönemde ki gidişata göre 1.45 TL hedefini öngörmüşüz. İlk aşama için tatmin edici bir oranla 53.45% kâr. An itibarı ile 100% kâr başarısına ulaştık.

Gelen yoğun istek üzerine #BSOKE hisse analizi uzun vade analizini yaparak geleneksel “Sabreden Derviş Krallığı” işaretlemesini yapacağız. Bunun için gelin hep beraber analizimize başlayalım.

Her renk harmonik yapıya ait fiyat etiketlerini yine kendi renginde grafik üzerinde gösterdim.

Çok önemli 2 harmonik var. Bunlardan hardal rengi olan bizim trend dönüşünden elde ettiğimiz yapı ve Sabreden Derviş Krallığı hedefi 2.21 TL. Diğer mavi tonlu harmonik ise hissenin haftalık mum grafiğine göre uzun vade Ultra Sabreden Derviş Krallığı hedefi olan 2.56 TL’dir. Eğer bu hedef gerçekleşirse toplamda 175% kâr sağlanmış olacaktır.

Mavi kesik çizgiler ile gösterilen noktalar bizim için destek ve direnç bölgeleridir. Fiyatlar bu bölgelerde daha çok inip çıkabilir.

Olası bir geri çekilme söz konusu olduğunda ise 1.35 TL kırmızı fiyat balonu bizlere destek görevi görecektir. XTAST endeksinin hareketi de hissemizin fiyatlamasında önemli rol oynayacaktır. Bu noktalar kimileri için dünyanın sonu olmakla beraber kimileri için de yatırım fırsatlarıdır.

Unutmayın devamlı yükselen bir fiyatlama olsa kimse kaybetmezdi. Yaptığım analizi strateji geliştirmek ve teknik analizi öğrenmek için kullanın.

Önemli not: 1000 adet hisse yatırımı yapacaksanız x hissesine, tek fiyattan almamayı kendinize alışkanlık edinin. Parçalı alım maliyeti aşağıda tutmak için önemlidir. Olası geri çekilmelerin fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Yatırımınızı anlık değil en azından orta vadeli düşünün. Acele etmeyin unutmayın en önemli mottomuz “sabır”.

Zaman en kıymetli varlığımızdır. Bu yüzden ben zamanımı ayırarak size bir katkıda bulundum. Sizler de bu emeğe karşılık paylaşım ve beğenilerinizi esirgemezseniz bir daha ki sefere motivasyonumu korumama yardımcı olursunuz.

Teşekkürler

Son Not:Burada bildirdiğim tüm detaylar eğitim amaçlı olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yapacağınız işlemlerde zarar edebilirsiniz. Bu bildirim yasal zorunluluktur.

Soru ve önerilerinizi buradan veya Twitter üzerinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.