MyNameisMoney’den #YGYO Hisse Analizi 04.08.2020

Arkadaşlar Merhaba, bildiğiniz üzere YGYO hisse analizi (YEŞİL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş), ilk defa sizlere aşağıdaki tweet ile duyurdum. 130% kâr ile düşüşün tam noktasında uyardım. Bu uyarı ile 30% zarardan kurtulmanız için bir fırsat çıktı karşınıza.

Şimdi yeni bir YGYO hisse analizi ile terste kalanlara ışık tutabilmesi açısından bakıyorum.

YGYO hisse analizi

YGYO hisse analizi için sarı renk ile boyadığım harmonik yapıya göre 0.39 TL’de inanılmaz güzel bir alım fırsatı vermiş. Önce ki analizlerimde artık alıştığınız için grafikleri anlamak daha da kolay olmaya başlamıştır diye umuyorum. Sarı yapının grafik hedefleri yine aynı renkli fiyat balonları ile gösterilmiştir.

Son kısımda daralan üçgen içerisinde 3’lü hareketini tamamlayan bir form (Mavi ABC ile gösterilen kısım) başlangıcının benzeri bir son yapmak isteyecektir. Bu durumda yeşil fiyat balonu hedefi grafiktedir.

Kırmızı işaretli fiyat balonları her zaman olduğu gibi geri çekilme senaryolarında kuvvetli direnç bölgeleridir. Buralar test edilse de hissenin yönünün yukarı olduğu görülmektedir.

Unutmayın devamlı yükselen bir fiyatlama olsa kimse kaybetmezdi. Yaptığım analizi strateji geliştirmek ve teknik analizi öğrenmek için kullanın.

Önemli not: 1000 adet hisse yatırımı yapacaksanız x hissesine, tek fiyattan almamayı kendinize alışkanlık edinin. Parçalı alım maliyeti aşağıda tutmak için önemlidir. Olası geri çekilmelerin fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Yatırımınızı anlık değil en azından orta vadeli düşünün. Acele etmeyin unutmayın en önemli mottomuz “sabır”.

Zaman en kıymetli varlığımızdır. Bu yüzden ben zamanımı ayırarak size bir katkıda bulundum. Sizler de bu emeğe karşılık paylaşım ve beğenilerinizi esirgemezseniz bir daha ki sefere motivasyonumu korumama yardımcı olursunuz.

Teşekkürler

Son Not:Burada bildirdiğim tüm detaylar eğitim amaçlı olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yapacağınız işlemlerde zarar edebilirsiniz. Bu bildirim yasal zorunluluktur.

Soru ve önerilerinizi buradan veya Twitter üzerinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.