MyNameisMoney’den Kurban Bayramı Hediyesi – 23 Hisse Analizi

Sevgili takipçilerim, Bayram öncesi bildiğiniz üzere günler öncesinden haberini verdiğim düzeltme sonunda geldi. Daha önceden beklediğimiz için, stratejilerimizi öğrenenler bu işten oldukça kârlı çıkacaktır. 23 Hisse Analizi bir rekor olacak 🙂

Diğer hesaplardan farklı olarak, susup ortadan kaybolmak yerine siz değerli takipçilerimin yanında olduğunu göstermek ve elimden gelen yardımı esirgememek için bir anket düzenledim.

Anketimizin sonunda 81% bir çoğunluğun zararda olduğunu gördüm. Bu sebeple bana iletmiş olduğunuz hisselere bakma sözü verdim. 23 hissenin analizini yapacağız. Öncelikle endişe etmemeniz gerektiğini bildirmek isterim.

Aşağıda kaleme aldığım ve sizin için çok önemli olan içerikleri tekrar paylaşıyorum.

  1. Sabırsızlık 1 Numaralı Düşmanımız
  2. Kıssadan Hisse: Sabır-1

Şimdi sizden ricam hisselerin sizde olup olmadığına bakmaksızın açıklamaları ile okumanız. Burada size hisse pazarlığı yerine yatırımın nasıl yapıldığını öğretmeye çalışıyorum.

Aşağıda ki liste yapacağımız olan 23 Hisse Analizi

23 hisse analizi

Zaman en kıymetli varlığımızdır. Bu yüzden ben zamanımı ayırarak size bir katkıda bulundum. Sizler de bu emeğe karşılık paylaşım ve beğenilerinizi esirgemezseniz bir daha ki sefere motivasyonumu korumama yardımcı olursunuz.

Teşekkürler

Son Not:Burada bildirdiğim tüm detaylar eğitim amaçlı olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yapacağınız işlemlerde zarar edebilirsiniz. Bu bildirim yasal zorunluluktur.

Soru ve önerilerinizi buradan veya Twitter üzerinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.