MyNameisMoney’den #GSRAY Hisse Analizi 23.07.2020

Arkadaşlar merhaba. Bildiğiniz üzere #GSRAY hisse analizi paylaşıldı ve aşağıda ki tweet ile ilk çalışmamıza ait hedeflere gelindi. (50% üzeri kâr). Sabreden derviş krallığı yine kazandı.

Lafı dolandırmadan yeni analize geçeceğim. Yatırımlarımız için trend takibi bizim için çok önemli. Son dönemde oluşan yeni bir harmonik bize düşüşün tamamlanması olasılığını ortaya koyuyor. Tabi ki şuan bu noktalarda gezen fiyatlar bu formasyonun riskini devam ettirmektedir.

#GSRAY hisse analizi

Grafik üzerinde gördüğünüz ilk kırmızı fiyat balonunun altına yapacağı hareket bu formasyonu bozacaktır. Bu bölgeler beyaz ton ile belirlediğim harmonik hedeflerine de ulaştığını gösteriyor bu düşüş ile.

Günlük RSI da tekrar alımların başlamaya meyilli olduğunu destekler gibi.

#GSRAY hisse analizi sarı tonlu harmonik hedefleri grafikte verilmiştir. Analize göre emin olmak için normalde 2.82 TL üzerinde kalıcı olmasında fayda vardır.

Galatasaray’lı değilim, spor hisselerini hiç sevmem ama formasyonları size öğretebilmek için bu analizi paylaşıyorum.

Unutmayın devamlı yükselen bir fiyatlama olsa kimse kaybetmezdi. Yaptığım analizi strateji geliştirmek ve teknik analizi öğrenmek için kullanın.

Önemli not: 1000 adet hisse yatırımı yapacaksanız x hissesine, tek fiyattan almamayı kendinize alışkanlık edinin. Parçalı alım maliyeti aşağıda tutmak için önemlidir. Olası geri çekilmelerin fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Yatırımınızı anlık değil en azından orta vadeli düşünün. Acele etmeyin unutmayın en önemli mottomuz “sabır”.

Zaman en kıymetli varlığımızdır. Bu yüzden ben zamanımı ayırarak size bir katkıda bulundum. Sizler de bu emeğe karşılık paylaşım ve beğenilerinizi esirgemezseniz bir daha ki sefere motivasyonumu korumama yardımcı olursunuz.

Teşekkürler

Son Not:Burada bildirdiğim tüm detaylar eğitim amaçlı olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yapacağınız işlemlerde zarar edebilirsiniz. Bu bildirim yasal zorunluluktur.

Soru ve önerilerinizi buradan veya Twitter üzerinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.