MyNameisMoney’den #ISFIN Hisse Teknik Analizi 05.08.2020

ISFIN hisse analizi ilk kez paylaşıyorum. (İŞ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş) Bu hisseye daha önce hiç bakmamıştım. Terste kalanlara ışık tutabilmesi açısından bakıyorum.

ISFIN hisse analizi

ISFIN hisse analizi için sarı renk ile boyadığım harmonik yapıya göre 2.26 TL’de inanılmaz güzel bir alım fırsatı vermiş. Önce ki analizlerimde artık alıştığınız için grafikleri anlamak daha da kolay olmaya başlamıştır diye umuyorum. Sarı yapının grafik hedefleri yine aynı renkli fiyat balonu ile gösterilmiştir.

Resme biraz daha uzaktan bakınca beyaz renk ile boyadığım bir başka harmonik desen söz konusu. Burası için de grafikte hedef fiyatlar yine beyaz renkli balonlar ile işlenmiştir.

Ama dikkat etmeniz gereken çok önemli bir noktayı pembe renkli ikili tepe oluşumu ve bu oluşuma ait olası hedef fiyatı yine aynı renk ile belirtilmiştir.

Endeks için baskı devam etmekle beraber kırmızı renkli fiyat balonları güçlü birer destek noktaları olup test edilmeleri çok mümkündür. Bu noktalar yine de yukarıda bahsedilen formasyon için bir engel teşkil etmemektedir.

Unutmayın devamlı yükselen bir fiyatlama olsa kimse kaybetmezdi. Yaptığım analizi strateji geliştirmek ve teknik analizi öğrenmek için kullanın.

Önemli not: 1000 adet hisse yatırımı yapacaksanız x hissesine, tek fiyattan almamayı kendinize alışkanlık edinin. Parçalı alım maliyeti aşağıda tutmak için önemlidir. Olası geri çekilmelerin fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Yatırımınızı anlık değil en azından orta vadeli düşünün. Acele etmeyin unutmayın en önemli mottomuz “sabır”.

Zaman en kıymetli varlığımızdır. Bu yüzden ben zamanımı ayırarak size bir katkıda bulundum. Sizler de bu emeğe karşılık paylaşım ve beğenilerinizi esirgemezseniz bir daha ki sefere motivasyonumu korumama yardımcı olursunuz.

Teşekkürler

Son Not:Burada bildirdiğim tüm detaylar eğitim amaçlı olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yapacağınız işlemlerde zarar edebilirsiniz. Bu bildirim yasal zorunluluktur.

Soru ve önerilerinizi buradan veya Twitter üzerinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.