MyNameisMoney’den #SMART Hisse Analizi 15.10.2020

Ücretsiz teknik analiz derslerimiz çok sevildi. Pratik yapabilmeniz açısından analizlerime devam ediyorum. Hissenin temel analiz verilerine hiç bakmadan sadece grafiği yorumlayacağım. Bu analiz dün başlattığım anketin sonucunda çok talep gördüğü için SMART hisse analizi (SMARTIKS YAZILIM) gerçekleştireceğim.

SMART hisse analizi

Hardal sarısı oluşan harmonik desene ait fiyat hedefleri yine aynı renkli fiyat balonları ile grafik üzerine işlenmiştir.

Bunun dışında daralan üçgen içerisinde 3lü hareketini tamamlayan bir oluşum ve bu oluşumun başlangıcında yaptığı hareket kadar bir yükseliş beklentisine ait oluşan hedef yeşil renkli fiyat balonu ile gösterilmiştir.

Olası geri çekilmelerde kırmızı renkli belirtilen fiyat balonları güçlü destek noktaları olup. Sabreden Derviş Krallığına ait hedefin (14.84 TL) bozulması için hissenin 2.15 seviyelerine gelmesi gerekir.

Unutmayın devamlı yükselen bir fiyatlama olsa kimse kaybetmezdi. Yaptığım analizi strateji geliştirmek ve teknik analizi öğrenmek için kullanın.

Önemli not: 1000 adet hisse yatırımı yapacaksanız x hissesine, tek fiyattan almamayı kendinize alışkanlık edinin. Parçalı alım maliyeti aşağıda tutmak için önemlidir. Olası geri çekilmelerin fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Yatırımınızı anlık değil en azından orta vadeli düşünün. Acele etmeyin unutmayın en önemli mottomuz “sabır”.

Zaman en kıymetli varlığımızdır. Bu yüzden ben zamanımı ayırarak size bir katkıda bulundum. Sizler de bu emeğe karşılık paylaşım ve beğenilerinizi esirgemezseniz bir daha ki sefere motivasyonumu korumama yardımcı olursunuz.

Teşekkürler

Son Not: Burada bildirdiğim tüm detaylar eğitim amaçlı olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yapacağınız işlemlerde zarar edebilirsiniz. Bu bildirim yasal zorunluluktur. Ayrıca bahsedilen eğitim ücretsiz olarak hem site üzerinde hem de Youtube kanalı üzerinden erişime açılmıştır.

Soru ve önerilerinizi buradan veya twitter üzerinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.