MyNameisMoney’den #IHLAS Hisse Analizi 16.10.2020

Arkadaşlar Merhaba, bildiğiniz üzere IHLAS hisse analizi (İHLAS HOLDİNG A.Ş); sizlere aşağıdaki tweet ile duyuruldu.

Ne kadar dipten hisseyi tespit ettiğimizi çok açık bir şekilde görebiliyorsunuz. İlk hedef noktaları gelmesine rağmen çok daha uzun vadeli bir görünüm ile hisseye, gelen istekler doğrultusunda tekrar bakıyorum. Hem sitemizde daha önceden paylaşılmadığı için arşivlerimize de kolay ekleyebiliriz site üzerinden.

IHLAS hisse analizi

Dikkat ettiyseniz yeni bir tabir ile karşınızdayım. Sabreden Derviş Krallığı ve Ultra’sına alışan bu gözler; şimdi de “Sabreden Derviş İmparatorluğu” hedeflerini görmeye başladı.

Grafiğe haftalık olarak bakıyoruz ve oluşan harmonik yapılara ait hedefler yine aynı renk ile işaretlenmiştir.

Bu hedeflere ne zaman geleceği ve gelecek mi konusu elbette zaman içerisinde kendisini gösterecektir. Amacımız vermiş olduğum ücretsiz teknik analiz kurslarının daha iyi pekişmesi ve sizlere yatırım stratejisinde vizyon kazandırabilmektir.

Endeksin geri çekilerek düzeltme yapması ile birlikte kırmızı balonlar ile olası geri çekilmeleri gözlemlenebilir. Bu noktalar kimileri için dünyanın sonu olmakla beraber kimileri için de yatırım fırsatlarıdır.

Unutmayın devamlı yükselen bir fiyatlama olsa kimse kaybetmezdi. Yaptığım analizi strateji geliştirmek ve teknik analizi öğrenmek için kullanın.

Önemli not: 1000 adet hisse yatırımı yapacaksanız x hissesine, tek fiyattan almamayı kendinize alışkanlık edinin. Parçalı alım maliyeti aşağıda tutmak için önemlidir. Olası geri çekilmelerin fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Yatırımınızı anlık değil en azından orta vadeli düşünün. Acele etmeyin unutmayın en önemli mottomuz “sabır”.

Zaman en kıymetli varlığımızdır. Bu yüzden ben zamanımı ayırarak size bir katkıda bulundum. Sizler de bu emeğe karşılık paylaşım ve beğenilerinizi esirgemezseniz bir daha ki sefere motivasyonumu korumama yardımcı olursunuz.

Teşekkürler

Son Not: Burada bildirdiğim tüm detaylar eğitim amaçlı olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yapacağınız işlemlerde zarar edebilirsiniz. Bu bildirim yasal zorunluluktur. Ayrıca bahsedilen eğitim ücretsiz olarak hem site üzerinde hem de Youtube kanalı üzerinden erişime açılmıştır.

Soru ve önerilerinizi buradan veya twitter üzerinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.