MyNameisMoney’den #MNDRS Hisse Analizi 02.11.2020

Bildiğiniz üzere MNDRS hisse analizi (MENDERES TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş) paylaşımımı ilk defa sizlere aşağıdaki tweet ile duyurdum

lk kez 1.47 TL’den pozisyonumuza çok güzel bir yerden giriş yapmışız. Sabreden derviş krallığına 150% üzeri bir kar ile gelmişiz. Aşağıdaki videoda “Sabreden Derviş Krallığı” başarı hikayemiz bulunmaktadır.

Daha sonra MNDRS hisse analizi paylaşımımızı 09.09.2020‘de tekrar paylaştık ve yine senaryolar tam anlattığımız gibi gerçekleşti. Aşağıda son hareketlere göre oluşan durumu ve ilgili hikayeyi grafik üzerinde de görebilirsiniz.

Lütfen önceki analizi de okuyarak dikkat etmeniz gereken noktaları hatırlayınız.

  1. Düşüşü öngördük tam da o geri çekilmeyi yaptı
  2. Ardından 3.90 TL hedefi verdik, tam oraya gelip sonrasında düştü
  3. Bahsettiğimiz kırmızı balonlar kuvvetli destek noktaları ilkine çekildi, neredeyse ikincisine de ulaştı.
  4. 2.45’nın altı sarı harmonik formasyonu bozacak olup (yüzde 2% aşağısı sorun değil); üzerinde Sabreden derviş krallığı test edilebilir.
  5. Yeni hedefler grafikte sarı ton ile gösterilmiştir

Bu noktalar kimileri için dünyanın sonu olmakla beraber kimileri için de yatırım fırsatlarıdır.

Hissenin mavi kesikli çizgiler ile gösterdiğim bir kanal içerisinde hareket ettiğini ve yükseliş trendini sürdürdüğünü görmekteyiz. Dikkat edilmesi gereken bu trend hareketlerinin devamıdır.

Unutmayın devamlı yükselen bir fiyatlama olsa kimse kaybetmezdi. Yaptığım analizi strateji geliştirmek ve teknik analizi öğrenmek için kullanın.

Müjde, aşağıdaki link üzerinden sizler için hazırladığım ve çok kapsamlı teknik analiz eğitimine ulaşabilirsiniz. Her saniyesi önem arz etmektedir. Atlamadan izlemeniz faydanıza olacaktır.

Mynameismoney’den Ücretsiz Teknik Analiz Eğitimi

Önemli not: 1000 adet hisse yatırımı yapacaksanız x hissesine, tek fiyattan almamayı kendinize alışkanlık edinin. Parçalı alım maliyeti aşağıda tutmak için önemlidir. Olası geri çekilmelerin fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Yatırımınızı anlık değil en azından orta vadeli düşünün. Acele etmeyin unutmayın en önemli mottomuz “sabır”.

Zaman en kıymetli varlığımızdır. Bu yüzden ben zamanımı ayırarak size bir katkıda bulundum. Sizler de bu emeğe karşılık paylaşım ve beğenilerinizi esirgemezseniz bir daha ki sefere motivasyonumu korumama yardımcı olursunuz.

Teşekkürler

Son Not:Burada bildirdiğim tüm detaylar eğitim amaçlı olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yapacağınız işlemlerde zarar edebilirsiniz. Bu bildirim yasal zorunluluktur.

Soru ve önerilerinizi buradan veya Twitter üzerinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.