MyNameisMoney’den #NETAS Hisse Analizi 03.11.2020

Ücretsiz teknik analiz derslerimiz çok sevildi. Pratik yapabilmeniz açısından analizlerime devam ediyorum. Hissenin temel analiz verilerine hiç bakmadan sadece grafiği yorumlayacağım. Bu analiz dün başlattığım anketin sonucunda çok talep gördüğü için NETAS hisse analizi (NETAŞ TELEKOMÜNİKASYON A.Ş) gerçekleştireceğim.

NETAS Hisse Analizi

Hardal sarısı oluşan harmonik desene ait fiyat hedefleri yine aynı renkli fiyat balonları ile grafik üzerine işlenmiştir.

NETAS hisse analizi grafiğinde dikkatle izlenmesi gereken 2 hareket mevcut. Bunları sarı ve mavi renklerle belirttiği 0ABC hareketleridir. Bu yapılar zamana yayılmış şekilde 3lü hareketlerini tamamlama eğilimleri gösterirler.

NETAS hisse analizi yaparken eğitimlerimizde anlattığım destek ve direnç noktaları belirlenerek oluşturulan bu yapıların sonunda giren kadar çıkar kuralımızı aklımızda tutmalıyız. Bu bilgi bizim için kesin bir bilgiden ziyade matematiğin bizlere sunduğu istatistik biliminin öngörüsüdür.

Olası hareketler sonunda ki hedefler aynı renge boyanmış fiyat balonları ile; yine geri çekilmelerinde ki fiyatları da kırmızı balonlar ile grafik üzerine işaretledim.

Unutmayın devamlı yükselen bir fiyatlama olsa kimse kaybetmezdi. Yaptığım analizi strateji geliştirmek ve teknik analizi öğrenmek için kullanın.

Önemli not: 1000 adet hisse yatırımı yapacaksanız x hissesine, tek fiyattan almamayı kendinize alışkanlık edinin. Parçalı alım maliyeti aşağıda tutmak için önemlidir. Olası geri çekilmelerin fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Yatırımınızı anlık değil en azından orta vadeli düşünün. Acele etmeyin unutmayın en önemli mottomuz “sabır”.

Zaman en kıymetli varlığımızdır. Bu yüzden ben zamanımı ayırarak size bir katkıda bulundum. Sizler de bu emeğe karşılık paylaşım ve beğenilerinizi esirgemezseniz bir daha ki sefere motivasyonumu korumama yardımcı olursunuz.

Teşekkürler

Son Not: Burada bildirdiğim tüm detaylar eğitim amaçlı olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yapacağınız işlemlerde zarar edebilirsiniz. Bu bildirim yasal zorunluluktur. Ayrıca bahsedilen eğitim ücretsiz olarak hem site üzerinde hem de Youtube kanalı üzerinden erişime açılmıştır.

Soru ve önerilerinizi buradan veya twitter üzerinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.