MyNameisMoney’den #ALBRK Hisse Analizi 18.09.2020

ALBRK hisse analizi ilk kez paylaşıyorum. (ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş) Bu hisseye daha önce sitemiz üzerinde hiç bakmamıştım. Linkten ulaşabileceğiniz ücretsiz verdiğim kurs sonrası, takipçilerimizden birinin çalışmasına istinaden ben de kedi görüşümü paylaşmak istedim.

ALBRK hisse analizi

Son bölümde oluşan hardal renkli harmonik desen ile aynı renkleri taşıyan fiyat balonları ile hedefler grafik üzerinde gösterilmiştir.

Aşağı yönlü olası geri çekilme noktaları da kırmızı fiyat balonları ile gösterilmiştir. Normalde her ne kadar 1.17 TL’nin altında oluşabilecek fiyatlamalar bu harmonik yapıyı bozsa da gerisinde ki mor renkli harmoniğin sınırları tekrar yukarı yönlü hareketleri destekler nitelikte.

Daralan yapı içerisinde 3’lü hareketini tamamlama isteği hissenin 1 TL bandına kadar çekilmesi anlamına geliyor. Fakat grafiğin solunda göreceğiniz mavi boy kadar tepki alımları beklenebilir.

Her zaman dediğim gibi bu düşüşler kimileri için dünyanın sonu olmakla beraber, bazılarımız içinse fırsat niteliği taşımaktadır.

Unutmayın devamlı yükselen bir fiyatlama olsa kimse kaybetmezdi. Yaptığım analizi strateji geliştirmek ve teknik analizi öğrenmek için kullanın.

Önemli not: 1000 adet hisse yatırımı yapacaksanız x hissesine, tek fiyattan almamayı kendinize alışkanlık edinin. Parçalı alım maliyeti aşağıda tutmak için önemlidir. Olası geri çekilmelerin fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Yatırımınızı anlık değil en azından orta vadeli düşünün. Acele etmeyin unutmayın en önemli mottomuz “sabır”.

Zaman en kıymetli varlığımızdır. Bu yüzden ben zamanımı ayırarak size bir katkıda bulundum. Sizler de bu emeğe karşılık paylaşım ve beğenilerinizi esirgemezseniz bir daha ki sefere motivasyonumu korumama yardımcı olursunuz.

Teşekkürler

Son Not:Burada bildirdiğim tüm detaylar eğitim amaçlı olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yapacağınız işlemlerde zarar edebilirsiniz. Bu bildirim yasal zorunluluktur.

Soru ve önerilerinizi buradan veya Twitter üzerinden iletebilirsiniz.

“MyNameisMoney’den #ALBRK Hisse Analizi 18.09.2020” hakkında 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.