2. Online Teknik Analiz Eğitimi Duyurusu

Sevgili Takipçilerim, sizlerden gelen talepler doğrultusunda ve piyasayı inceledikten sonra acil bir eğitim planlaması yapılmasının ne kadar da elzem olduğunu fark ettim. Küçük yatırımcı devamlı yem olarak kullanılmakta ve piyasa bu iyi niyetli, dişinden tırnağından ne zorluklarla kenara ayırdığı şahısların cebindeki paraya göz dikmiş av için bekliyor. Online Teknik Analiz Eğitimi ile beraber av olmaktan kurtulabilirsiniz.

Çok farklı sosyal ağ çevrelerinde çok farklı hesaplar mevcut, bu hesapların maalesef hepsi iyi niyetli olmayabiliyor. Yeteri kadar finans bilgisine sahip olmayan, herkesi kendisi gibi temiz kalpli sanan sizler bazen bu ayrımın farkına varamayabiliyorsunuz.

Aynı sebepler ile gerçekleştirdiğimiz 1. Teknik Analiz Eğitimi ardından şimdi sıra bir yenisine geldi. Önceki eğitim için vermiş olduğunuz geri bildirimler benim de motivasyonumu koruyarak bu 2. eğitimi gerçekleştirmemde ki en büyük etken oldu.

Konumuz Fibonacci kullanımı. Eğitime girebilmek için aşağıdaki Zoom linkinden bağlantı sağlayabilirsiniz. Eğer bu link ile girişi yapmayı başaramazsanız sizlere ayrıca eğitim odasının ID’sini ve şifresini de paylaşıyorum.

Not: Bu site bir para platformu ve sizler için okul gibi olacak. Eğitimi kaçırsanız da üzülmeyin, tekrarını en kısa sürede planlarız. Yeter ki beraber bir uyum içinde olalım.

20 Eylül 2020 saat 21:00’da görüşmek dileği ile

Join Zoom Meeting

https://us04web.zoom.us/j/79672827913?pwd=NEhST21udjh1ay9XZjRqbnRMQjJ2UT09

Meeting ID: 796 7282 7913

Passcode: 6fa74d

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.