MyNameisMoney’den #KRDMA Hisse Analizi 04.01.2021

KRDMA hisse analizi (KARDEMİR KARABÜK DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş), yine siz değerli takipçilerimden gelen sorulara istinaden hazırlanmış bulunuyor.

KRDMA hisse analizi

KRDMA hisse analizi günlük grafik içerisinde 2020’nin başından beri yükselen bir kanal içerisinde hareketini sürdürmektedir. Bu grafikte dikkat edilmesi gereken hissenin kanal alt ve üst bantlarına yaklaştığına yapacağı tepkiler ve aynı zamanda kanalın orta bandında da aynı tepkileri alıyor olabileceğimiz.

Her ne kadar hardal renkli harmonik yapı bize yukarıda hedefini korusa da (7.95 TL) Turkuaz renkli harmonik düşüş harmoniğine doğru giden bir hareketin ardından olası düşüş eğilimleri ağar basmaktadır. 6.15 TL civarında bulunan fibonacci direnci bu formasyonun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini tetikleyen nokta olacaktır. Eğer bu formasyon gerçekleşirse bu hedefler kırmızı fiyat etiketleri ile grafik üzerine işlenmiştir. Hissenin kendi doğal hareketi dışında aynı zamanda endeks ile oluşabilecek bir düzeltme ile aşağıda 4.35 TL bandına doğru bir çekilme her zaman notlar arasında tutulmalıdır. Bu noktalar kimileri için dünyanın sonu olmakla beraber kimileri için de yatırım fırsatlarıdır.

Unutmayın devamlı yükselen bir fiyatlama olsa kimse kaybetmezdi. Yaptığım analizi strateji geliştirmek ve teknik analizi öğrenmek için kullanın.

Önemli not: 1000 adet hisse yatırımı yapacaksanız x hissesine, tek fiyattan almamayı kendinize alışkanlık edinin. Parçalı alım maliyeti aşağıda tutmak için önemlidir. Olası geri çekilmelerin fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Yatırımınızı anlık değil en azından orta vadeli düşünün. Acele etmeyin unutmayın en önemli mottomuz “sabır”.

Zaman en kıymetli varlığımızdır. Bu yüzden ben zamanımı ayırarak size bir katkıda bulundum. Sizler de bu emeğe karşılık paylaşım ve beğenilerinizi esirgemezseniz bir daha ki sefere motivasyonumu korumama yardımcı olursunuz.

Teşekkürler

Son Not: Burada bildirdiğim tüm detaylar eğitim amaçlı olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yapacağınız işlemlerde zarar edebilirsiniz. Bu bildirim yasal zorunluluktur. Ayrıca bahsedilen eğitim ücretsiz olarak hem site üzerinde hem de Youtube kanalı üzerinden erişime açılmıştır.

Soru ve önerilerinizi buradan veya twitter üzerinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.