MyNameisMoney’den #CEMTS Hisse Analizi 04.01.2021

CEMTS hisse analizi (ÇEMTAŞ ÇELİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş), yine siz değerli takipçilerimden gelen sorulara istinaden hazırlanmış bulunuyor.

CEMTS hisse analizi

CEMTS hisse analizi günlük grafik içerisinde Mart ayından beri yükselen bir kanal içerisinde hareketini sürdürmektedir. Bu grafikte dikkat edilmesi gereken hissenin kanal alt ve üst bantlarına yaklaştığına yapacağı tepkiler ve aynı zamanda kanalın orta bandında da aynı tepkileri alıyor olabileceğimiz.

Turkuaz ve harmonik renkli 2 adet düşüş harmoniğine doğru giden bir hareketin ardından olası düşüş eğilimleri ağar basmaktadır. Bu hedefler kırmızı fiyat etiketleri ile grafik üzerine işlenmiştir. Hissenin kendi doğal hareketi dışında aynı zamanda endeks ile oluşabilecek bir düzeltme ile aşağıda 13.05 TL bandına doğru bir çekilme her zaman notlar arasında tutulmalıdır. Bu noktalar kimileri için dünyanın sonu olmakla beraber kimileri için de yatırım fırsatlarıdır.

Unutmayın devamlı yükselen bir fiyatlama olsa kimse kaybetmezdi. Yaptığım analizi strateji geliştirmek ve teknik analizi öğrenmek için kullanın.

Önemli not: 1000 adet hisse yatırımı yapacaksanız x hissesine, tek fiyattan almamayı kendinize alışkanlık edinin. Parçalı alım maliyeti aşağıda tutmak için önemlidir. Olası geri çekilmelerin fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Yatırımınızı anlık değil en azından orta vadeli düşünün. Acele etmeyin unutmayın en önemli mottomuz “sabır”.

Zaman en kıymetli varlığımızdır. Bu yüzden ben zamanımı ayırarak size bir katkıda bulundum. Sizler de bu emeğe karşılık paylaşım ve beğenilerinizi esirgemezseniz bir daha ki sefere motivasyonumu korumama yardımcı olursunuz.

Teşekkürler

Son Not: Burada bildirdiğim tüm detaylar eğitim amaçlı olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yapacağınız işlemlerde zarar edebilirsiniz. Bu bildirim yasal zorunluluktur. Ayrıca bahsedilen eğitim ücretsiz olarak hem site üzerinde hem de Youtube kanalı üzerinden erişime açılmıştır.

Soru ve önerilerinizi buradan veya twitter üzerinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.