MyNameisMoney’den #DGATE Hisse Analizi 01.01.2021

DGATE hisse analizi (DATAGATE BİLGİSAYAR MALZEMELERİ TİCARET A.Ş) için daha önceden paylaştığım grafik maalesef server üzerinde yaşanan bir problemden dolayı silinmiştir. Aynı analizi tekrar paylaşıyorum.

DGATE hisse analizi

Hisseyi uzun soluklu incelediğimiz için grafikleri logaritmik ölçek ile inceliyoruz. 3’lü bir hareketin tamamlanması ve fiyatın üçgen bir yapı içerisinde yükselerek sıkışması durumu söz konusudur. Aynı zamanda hemen 3lü yapıdan sonra oluşan hardal renkli harmonik yapıya ait son hedef yeşil fiyat etiketi ile işaretlenmiştir.

DGATE hisse analizi için son dönemde oluşan yapıya biraz daha yaklaşarak analizimizi detaylandıralım

DGATE hisse analizi için oluşan yatay hareketler dikdörtgen bir formasyon içerisinde gözlenmektedir. Buralarda da 3lü yapılar hareketlerini tamamlamış ve impulsive yükselişler beklenebilmektedir. Fakat dikdörtgene ait üst band kırılmadığı takdirde beraberinde bir satış baskısı getirebilir. Endeksin geri çekilerek düzeltme yapması ile birlikte kırmızı balonlar ile olası geri çekilmeleri gözlemlenebilir. Bu noktalar kimileri için dünyanın sonu olmakla beraber kimileri için de yatırım fırsatlarıdır.

Unutmayın devamlı yükselen bir fiyatlama olsa kimse kaybetmezdi. Yaptığım analizi strateji geliştirmek ve teknik analizi öğrenmek için kullanın.

Önemli not: 1000 adet hisse yatırımı yapacaksanız x hissesine, tek fiyattan almamayı kendinize alışkanlık edinin. Parçalı alım maliyeti aşağıda tutmak için önemlidir. Olası geri çekilmelerin fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Yatırımınızı anlık değil en azından orta vadeli düşünün. Acele etmeyin unutmayın en önemli mottomuz “sabır”.

Zaman en kıymetli varlığımızdır. Bu yüzden ben zamanımı ayırarak size bir katkıda bulundum. Sizler de bu emeğe karşılık paylaşım ve beğenilerinizi esirgemezseniz bir daha ki sefere motivasyonumu korumama yardımcı olursunuz.

Teşekkürler

Son Not: Burada bildirdiğim tüm detaylar eğitim amaçlı olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yapacağınız işlemlerde zarar edebilirsiniz. Bu bildirim yasal zorunluluktur. Ayrıca bahsedilen eğitim ücretsiz olarak hem site üzerinde hem de Youtube kanalı üzerinden erişime açılmıştır.

Soru ve önerilerinizi buradan veya twitter üzerinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.