MyNameisMoney’den #CRFSA Hisse Analizi 09.01.2021

CRFSA hisse analizi ,yine siz değerli takipçilerim için düzenli olarak verdiğimiz eğitimler sırasında tespit ettiğimiz bir grafik örneğidir. Sizler de eğitim almak istiyorsanız Twitter üzerinden DM atarak müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sizden ricam bu analizin tamamen eğitimin bir parçası olarak görmeniz. Diğer analizlerde de olduğu gibi CRFSA hisse analizi için de tüm temel analize dayalı dinamikler yok sayılarak gözlemlenmiştir.

CRFSA

Grafik üzerinde hardal renkli harmonik yapı bize hissenin düşüş eğiliminin sonuna geldiği sinyallerini veriyor. Özellikle Eylül ayından süregelen düşüşün 3lü hareketini tamamlaması da bize olumlu gelebilecek sinyallerden bir diğeridir.

Gözlerimiz MACD ve RSI indikatörlerimde. MACD günlük grafiği üzerinde pozitif uyumsuzluğunu vermiş. Bunun dışında trend içerisinde bulunan fiyat hareketleri sebebi ile RSI 30 seviyesinin altında olması bize tekrar bir yükseliş olabileceği fikrini destekliyor.

Grafik bize bu hedeflerin ne zaman gelebileceği konusunda bir bilgiye sahip değildir. Tüm hedeflerin gelmesi durumu da muamma da olsa 4 farklı analizin 4 farklı hedefi grafik üzerindedir.

Karar kesinlikle sizlere ait. Kırmızı renkli fiyat etiketleri olası geri çekilme noktalarıdır.

Unutmayın devamlı yükselen bir fiyatlama olsa kimse kaybetmezdi. Yaptığım analizi strateji geliştirmek ve teknik analizi öğrenmek için kullanın.

Önemli not: 1000 adet hisse yatırımı yapacaksanız x hissesine, tek fiyattan almamayı kendinize alışkanlık edinin. Parçalı alım maliyeti aşağıda tutmak için önemlidir. Olası geri çekilmelerin fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Yatırımınızı anlık değil en azından orta vadeli düşünün. Acele etmeyin unutmayın en önemli mottomuz “sabır”.

Zaman en kıymetli varlığımızdır. Bu yüzden ben zamanımı ayırarak size bir katkıda bulundum. Sizler de bu emeğe karşılık paylaşım ve beğenilerinizi esirgemezseniz bir daha ki sefere motivasyonumu korumama yardımcı olursunuz.

Teşekkürler

Son Not: Burada bildirdiğim tüm detaylar eğitim amaçlı olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yapacağınız işlemlerde zarar edebilirsiniz. Bu bildirim yasal zorunluluktur. Ayrıca bahsedilen eğitim ücretsiz olarak hem site üzerinde hem de Youtube kanalı üzerinden erişime açılmıştır.

Soru ve önerilerinizi buradan veya twitter üzerinden iletebilirsiniz.

“MyNameisMoney’den #CRFSA Hisse Analizi 09.01.2021” hakkında 4 yorum

  1. crfsa hisse senedi dahada düşebilirmi fiatu şun 66,birde bundan sonraki tüm hisse analizlerini emaile gönderip paylaşırsanız çok mutlu olurum teşekkürederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.