MyNameisMoney’den #KARSN Hisse Analizi 07.12.2020

Merhaba, bildiğiniz üzere KARSN hisse analizi (KARSAN OTOMOTİV SANAYİİ VE TİCARET A.Ş); sizlere bir önceki yazımızda duyuruldu. O yazıda bulunan hedeflerin devam etmesinin yanında yeni oluşan formasyonları incelemek eğitimimiz açısından önem arz etmektedir.

Tek unutmamanız gereken KARSN hisse analizi için hisseye 1.29 TL’den giriş yapıldığıdır. Bununla beraber bir çok hissede de gördüğünüz, eğer doğru bir strateji uygulandığında para kazanmanın sanıldığının aksine zor olmadığıdır.

KARSN hisse analizi

Yeni oluşan formasyonlara odaklanalım. Burada 2 adet farklı renk tonları ile 3lü hareketlerin tamamlandığını gözlemliyoruz. Bununla ilgili olarak yeşil fiyat balonu bu hareketlerin sonucunda ortaya çıkan yeni hedef noktasıdır. Harmoniğe ait önceki paylaşımımızdaki ilk hedef grafikte görüşdüğü gibi gerçekleşmiş ve ardından düzeltmesini yapmıştır.

Endeksin geri çekilerek düzeltme yapması ile birlikte kırmızı balonlar ile olası geri çekilmeleri gözlemlenebilir. Bu noktalar kimileri için dünyanın sonu olmakla beraber kimileri için de yatırım fırsatlarıdır.

Unutmayın devamlı yükselen bir fiyatlama olsa kimse kaybetmezdi. Yaptığım analizi strateji geliştirmek ve teknik analizi öğrenmek için kullanın.

Önemli not: 1000 adet hisse yatırımı yapacaksanız x hissesine, tek fiyattan almamayı kendinize alışkanlık edinin. Parçalı alım maliyeti aşağıda tutmak için önemlidir. Olası geri çekilmelerin fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Yatırımınızı anlık değil en azından orta vadeli düşünün. Acele etmeyin unutmayın en önemli mottomuz “sabır”.

Zaman en kıymetli varlığımızdır. Bu yüzden ben zamanımı ayırarak size bir katkıda bulundum. Sizler de bu emeğe karşılık paylaşım ve beğenilerinizi esirgemezseniz bir daha ki sefere motivasyonumu korumama yardımcı olursunuz.

Teşekkürler

Son Not: Burada bildirdiğim tüm detaylar eğitim amaçlı olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yapacağınız işlemlerde zarar edebilirsiniz. Bu bildirim yasal zorunluluktur. Ayrıca bahsedilen eğitim ücretsiz olarak hem site üzerinde hem de Youtube kanalı üzerinden erişime açılmıştır.

Soru ve önerilerinizi buradan veya twitter üzerinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.