MyNameisMoney’den #KARSN Hisse Analizi 28.09.2020

Arkadaşlar Merhaba, bildiğiniz üzere KARSN hisse analizi (KARSAN OTOMOTİV SANAYİİ VE TİCARET A.Ş); sizlere aşağıdaki tweet ile duyuruldu.

Teknik analizin nasıl yapılacağını ispatlayan bir tweet paylaştım. Dip tespiti ile en aşağıdan hisse giriş noktası bulundu. (1.29 TL).

Aşağıdaki tweet ile yeni hedefler belirlendi ve onlarda tüm hedeflerine geldi.

Şimdi sıra geldi yeni analize, eğer bu hedefler de yerine gelirse toplam 261% kar ediyor. Sabreden Derviş Krallığı hedefleri grafik üzerinde verilmiştir.

KARSN hisse analizi

Endeksin geri çekilerek düzeltme yapması ile birlikte kırmızı balonlar ile olası geri çekilmeleri gözlemlenebilir. Bu noktalar kimileri için dünyanın sonu olmakla beraber kimileri için de yatırım fırsatlarıdır.

Unutmayın devamlı yükselen bir fiyatlama olsa kimse kaybetmezdi. Yaptığım analizi strateji geliştirmek ve teknik analizi öğrenmek için kullanın.

Önemli not: 1000 adet hisse yatırımı yapacaksanız x hissesine, tek fiyattan almamayı kendinize alışkanlık edinin. Parçalı alım maliyeti aşağıda tutmak için önemlidir. Olası geri çekilmelerin fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Yatırımınızı anlık değil en azından orta vadeli düşünün. Acele etmeyin unutmayın en önemli mottomuz “sabır”.

Zaman en kıymetli varlığımızdır. Bu yüzden ben zamanımı ayırarak size bir katkıda bulundum. Sizler de bu emeğe karşılık paylaşım ve beğenilerinizi esirgemezseniz bir daha ki sefere motivasyonumu korumama yardımcı olursunuz.

Teşekkürler

Son Not: Burada bildirdiğim tüm detaylar eğitim amaçlı olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yapacağınız işlemlerde zarar edebilirsiniz. Bu bildirim yasal zorunluluktur. Ayrıca bahsedilen eğitim ücretsiz olarak hem site üzerinde hem de Youtube kanalı üzerinden erişime açılmıştır.

Soru ve önerilerinizi buradan veya twitter üzerinden iletebilirsiniz.

“MyNameisMoney’den #KARSN Hisse Analizi 28.09.2020” hakkında 1 yorum

  1. Geri bildirim: KARSN hisse analizi | My Name is Money | Detaylı Teknik Analiz Eğitimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.