MyNameisMoney’den #IHLGM Hisse Analizi 02.08.2020

Arkadaşlar Merhaba, bildiğiniz üzere IHLGM hisse analizi bize daha önceden 150% kâr bıraktı. Hikayesini yeni açtığım Youtube kanalımda paylaştım. Bu arada kanala abone olarak videoları beğenmeyi unutmayınız. Bu lafı telaffuz edeceğimi daha önce hiç düşünmemiştim 🙂

İlk “Sabreden Derviş Krallığı” hedefleri geldiğine göre yeni IHLGM hisse analizi yapabiliriz.

IHLGM hisse analizi

Son kısımda daralan üçgen içerisinde 3’lü hareketini tamamlayan bir form (Mavi ABC ile gösterilen kısım) başlangıcının benzeri bir son yapmak isteyecektir. Bu durumda yeşil fiyat balonu hedefi grafiktedir.

İkinci analiz aracımız olan ve benim favorim, beyaz hormanik yapının son hedefi diğer bir deyişle “Sabreden Derviş Krallığı” hedefi yine aynı tonda olan beyaz fiyat balonu ile gösterilmiştir.

Kırmızı işaretli fiyat balonları her zaman olduğu gibi geri çekilme senaryolarında kuvvetli direnç bölgeleridir. Buralar test edilse de hissenin yönünün yukarı olduğu görülmektedir.

Mavi kesik çizgiler ile gösterilen noktalar bizim için destek ve direnç bölgeleridir. Fiyatlar bu bölgelerde daha çok inip çıkabilir.

Unutmayın devamlı yükselen bir fiyatlama olsa kimse kaybetmezdi. Yaptığım analizi strateji geliştirmek ve teknik analizi öğrenmek için kullanın.

Önemli not: 1000 adet hisse yatırımı yapacaksanız x hissesine, tek fiyattan almamayı kendinize alışkanlık edinin. Parçalı alım maliyeti aşağıda tutmak için önemlidir. Olası geri çekilmelerin fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Yatırımınızı anlık değil en azından orta vadeli düşünün. Acele etmeyin unutmayın en önemli mottomuz “sabır”.

Zaman en kıymetli varlığımızdır. Bu yüzden ben zamanımı ayırarak size bir katkıda bulundum. Sizler de bu emeğe karşılık paylaşım ve beğenilerinizi esirgemezseniz bir daha ki sefere motivasyonumu korumama yardımcı olursunuz.

Teşekkürler

Son Not:Burada bildirdiğim tüm detaylar eğitim amaçlı olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yapacağınız işlemlerde zarar edebilirsiniz. Bu bildirim yasal zorunluluktur.

Soru ve önerilerinizi buradan veya Twitter üzerinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.