MyNameisMoney’den #THYAO Hisse Analizi 05.08.2020

Arkadaşlar Merhaba, bildiğiniz üzere THYAO hisse analizi (TÜRK HAVA YOLLARI A.O), ilk defa sizlere aşağıdaki tweet ile duyurdum. 37% kâr ile. Paylaşım daha önce Twitter denizinde kaybolduğu için buradan tekrar paylaşıyorum.

THYAO hisse analizi

THYAO hisse analizi için beyaz renk ile boyadığım harmonik yapıya göre grafik hedefleri yine aynı renkli fiyat balonları ile gösterilmiştir.

Son kısımda daralan üçgenin altına doğru sarkan bir fiyatlama mevcut. Bu sebepten dolayı kırmızı işaretli fiyat balonları her zaman olduğu gibi geri çekilme senaryolarında kuvvetli direnç bölgeleridir.

THYAO hissesini kendi içinde değerlendirmeyin sadece, örneğin AAL (American Airlines) veya SAVE (Spirit Airlines) firmaları ile grafiklerini kıyaslayınca performanslarının COVID süresince benzer olduğunu görebilirsiniz. Endeks içerisinde büyük bir hacme sahip olduğu için yavaş bir hissedir.

Unutmayın devamlı yükselen bir fiyatlama olsa kimse kaybetmezdi. Yaptığım analizi strateji geliştirmek ve teknik analizi öğrenmek için kullanın.

Önemli not: 1000 adet hisse yatırımı yapacaksanız x hissesine, tek fiyattan almamayı kendinize alışkanlık edinin. Parçalı alım maliyeti aşağıda tutmak için önemlidir. Olası geri çekilmelerin fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Yatırımınızı anlık değil en azından orta vadeli düşünün. Acele etmeyin unutmayın en önemli mottomuz “sabır”.

Zaman en kıymetli varlığımızdır. Bu yüzden ben zamanımı ayırarak size bir katkıda bulundum. Sizler de bu emeğe karşılık paylaşım ve beğenilerinizi esirgemezseniz bir daha ki sefere motivasyonumu korumama yardımcı olursunuz.

Teşekkürler

Son Not:Burada bildirdiğim tüm detaylar eğitim amaçlı olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yapacağınız işlemlerde zarar edebilirsiniz. Bu bildirim yasal zorunluluktur.

Soru ve önerilerinizi buradan veya Twitter üzerinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.