MyNameisMoney’den #SNGYO Hisse Teknik Analizi 02.06.2020

Twitter’da paylaştığım analizlerimi bulmakta zorlananlar için buradan paylaşımın daha pratik olabileceğini düşündüm. En azından beğenmezsek eski düzene geri döneriz 🙂

#SNGYO ile ilgili analizi uzun süredir paylaşmak istiyordum. Bugüne nasip oldu. Bu hisse zamanında çok canlar yakmış ve küçük yatırımcıyı ürkütmüş. Oluşan yapıyı birlikte inceleyelim.

Mavi tonlu harmonik yapı boğa başlangıcını gösterir yapıda. Zaten 0,89’dan alım fırsatı vermiş. Hedeflerini sırası ile aynı renk tonunda gösterdim.

Hemen bu yapının yanında da henüz oluşumunu tamamlamamış ve tamamladığında ayı olasılığı olan bir harmonik yapı bulunmaktadır. Burayı da beyaz tonlu belirttim. Eğer bu yapı oluşursa 1.54 sonrasında geri çekilme gerçekleşecektir.

Yukarıda ki iki olasılığın gerçekleşmesi için yeşil üçgen üzerine sert mum çıkışları önemli. Orayı iyi takip etmek gerekiyor

Son senaryo olarak; kimisinin istemediği kimisinin de fırsat olarak gördüğü geri çekilmeler olasılığıdır. Grafikte gördüğünüz fibonacci destek noktaları takip edilmelidir.

Önemli not: 1000 adet hisse yatırımı yapacaksanız x hissesine, tek fiyattan almamayı kendinize alışkanlık edinin. Parçalı alım maliyeti aşağıda tutmak için önemlidir. Olası geri çekilmelerin fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Yatırımınızı anlık değil en azından orta vadeli düşünün. Acele etmeyin unutmayın en önemli mottomuz “sabır”.

Zaman en kıymetli varlığımızdır. Bu yüzden ben zamanımı ayırarak size bir katkıda bulundum. Sizler de bu emeğe karşılık paylaşım ve beğenilerinizi esirgemezseniz bir daha ki sefere motivasyonumu korumama yardımcı olursunuz.

Teşekkürler

Son Not:Burada bildirdiğim tüm detaylar eğitim amaçlı olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. Soru ve önerilerinizi buradan veya twitter üzerinden iletebilirsiniz.

“MyNameisMoney’den #SNGYO Hisse Teknik Analizi 02.06.2020” hakkında 2 yorum

  1. Anladığım kadarıyla;

    Beyaz tona bakınca 1,20 sevieyelerinde izlemeye başlarsak; yeşil üçgenin dışına doğru mumlar daha uzun şekilde sert hareketlerle yükselirse ilk hedef 1,54. 1,32 ise sanırım 1,54 sonrası olası gerileme.

    Sert mum çıkışları olmazsa düşüş senaryosu gerçekleşecek. Yani 1.00 seviyelerine kadar gerileyebilir.

    Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.