MyNameisMoney’den #DGKLB Hisse Teknik Analizi 15.06.2020

#DGKLB hisse teknik analizini daha önce inceledik ve twitter üzerinden sizlerle paylaştım. Paylaştığım yerin inceliğine dikkat veriniz. Hisse 1.52 TL idi. Sabreden derviş krallığı hariç tüm hedefler yerine geldi.

Şimdi sıra geldi analizi güncellemeye. Haftalık mum görünümüne geçiyorum ki artık stratejilerinizi uzun dönemli kurduğunuzda ne kadar başarılı olduğunu görün diye.

#DGKLB Hisse Teknik

Gerçekleşen noktalar grafikte. Geri çekilmeleri kırmızı fiyat etiketleri ile gösterdim. Kimisi için bu geri çekilmeler fırsat kimisi için zulümdür.

Dikkat etmeniz gereken #DGKLB hisse teknik analizini yaparken ilk harmoniği kaf dağlarının ardından 2016 yıllarından itibaren aldım. Hisseye dakikalık bakma huyundan vazgeçmeniz hem ruh sağlığı açınızdan hem de küçük yatırımcılara kurulan tuzaklardan kaçabilmeniz için büyük resme bakmak önemli.

Yine her formasyon kendi içerisinde renklendirilmiştir. Bu renklere göre fiyat hedefleri de kategorize edilmiştir.

Bu hisse için çok söylentiler döndü. Spekçi gruplar çok nemalanmaya çalıştılar. Bu tarz hareketlere maruz kalmamak için, benim yaptığımı öğrenmeye çalışın.

Kapatırken;

Unutmayın devamlı yükselen bir fiyatlama olsa kimse kaybetmezdi. Yaptığım analizi strateji geliştirmek ve teknik analizi öğrenmek için kullanın.

Önemli not: 1000 adet hisse yatırımı yapacaksanız x hissesine, tek fiyattan almamayı kendinize alışkanlık edinin. Parçalı alım maliyeti aşağıda tutmak için önemlidir. Olası geri çekilmelerin fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Yatırımınızı anlık değil en azından orta vadeli düşünün. Acele etmeyin unutmayın en önemli mottomuz “sabır”.

Zaman en kıymetli varlığımızdır. Bu yüzden ben zamanımı ayırarak size bir katkıda bulundum. Sizler de bu emeğe karşılık paylaşım ve beğenilerinizi esirgemezseniz bir daha ki sefere motivasyonumu korumama yardımcı olursunuz.

Teşekkürler

Son Not:Burada bildirdiğim tüm detaylar eğitim amaçlı olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yapacağınız işlemlerde zarar edebilirsiniz. Bu bildirim yasal zorunluluktur.

Soru ve önerilerinizi buradan veya Twitter üzerinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.