27 Mart 2021 Online Teknik Analiz Eğitimi

Merhaba dostlarım,

Yoğun istek üzerine teknik analiz eğitimlerimize tekrardan başlıyoruz. Siz değerli takipçilerimden gelen olumlu dönüşler beni ziyadesi ile mutlu etti.

Daha önce Zoom üzerinden kalabalık bir şekilde canlı olarak verdiğim eğitimleri daha sonra siz değerli takipçilerim sürekli erişebilsinler diye ücretsiz olarak Youtube kanalım üzerinden paylaştım.

Fakat geçenlerde yaptığım bir anket sonucu üzerine ücretsiz verdiğim eğitimlerimin çok yeni takipçiler tarafından henüz anlaşılmadığı geri bildirimlerini aldım.

Ücretsiz olarak erişimin Youtube üzerinden devam edeceğini bildirerek,  yeni ajandamızı tekrardan sizlerle paylaşıyorum.

Eğitim sırasında birlikte canlı örnekler yapacağız. Anlamadığınız yerleri not alarak ardından tarafıma iletebileceksiniz. Eğitim süresi 3 saatin üzerinde sürmektedir. (Kayıtlarınızı son ana bırakmamanız önemle rica olunur aksi takdirde ön hazırlık için göndereceğim enstrümanlar ile hazırlık sürenizi kısmış olursunuz kendi veriminiz düşer.)

Ayrıca eğitimi alan arkadaşlar için ayrı bir Telegram grubumuz var ve burada grafiklerinizi daha önce eğitimi alan arkadaşlar ile de tartışabilirsiniz. Oldukça verimli bir grubumuz var.

1000 TL değerinde indikatör hediyesi ile (Trend bulucu ve RSI uyumsuzluk indikatörü)

Planlanan Eğitim Tarihi:

27.03.2021 Saat 14:00

Eğitim Yeri:

Zoom

Eğitim Ücreti:

600 TL karşılığı XRP (167 Ripple) veya BTC karşılığı

Yukarıdaki detayları okuduysanız ve kararınızı verdiyseniz Kayıt için Twitter’dan DM gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.