Forum

Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] My Name is Money Forum Kuralları


mynameismoney4
(@mynameismoney4)
Üye Admin
Katılım : 2 sene önce
Gönderiler: 7
Konu başlatıcı  

Forumumuzda paylaşım yapmaya başlamadan önce aşağıdaki kurallar listesini okumanız gerekmetedir. Üyeliğiniz ile bu maddeleri onaylamış bulunmaktasınız:

  1. Hisse yorumu, beklenti analizi, yatırım tavsiyesi gibi soruları sormak kesinlikle yasaktır. Forum sizler için bir okul olmalı ve kendinizi geliştireceğiniz araçlara ulaşmanızı amaçlamaktadır.
  2. Güncel hisse analizi yapmak yasaktır. Analiz yapılırken oluşup biten yapılar hakkında paylaşım yapabilirsiniz. Niyetimiz ne kadar temiz olursa olsun, üyelerimizin yanlış yönlendirilmesini istemeyiz. Herhangi bir hissede "al, sat, tut" tarzı, kişinin yatırım kararını direkt etkileyecek veya dolaylı yönlendirecek hiç bir cümle kurulamaz ve ima edilemez. Bu tür bir ihlal yetkili birimlerce tespit edildiğinde ve bizimle irtibata geçildiğinde, sitede kayıtlı IP adresinizi tüm yetkili yasal mercilerle paylaşırız. Bu konudaki tüm yasal sorumluluk kişinin kendisine aittir.
  3. Din ve Siyaset konusu forumun hiç bir yerinde, hiç bir sohbette ve hiç bir diyalogda olmamalı. Haber önemi taşısa dahi, amacımız tamamen teknik analiz olduğu için tartışma çıkaracak, kalp kıracak konulardan uzak durulması gerekmektedir.
  4. Temiz ve anlaşılır bir Türkçe ile yazmaya, Türkçe'yi kurallarına uygun bir şekilde kullanmaya lütfen dikkat edelim.
  5. Forumda, herhangi bir hizmetin; bir aracı kurumun; bir veri sağlayıcının; farklı bir forumun; Telegram grubunun; Whatsapp grubunun, Twitter hesabının; e-mail grubunun veya herhangi başka kitle iletişim aracı kullanan bir hesabın reklamı yapılamaz. Aracı kurum tavsiyesi sorulamaz.

Kurallara uyulmadığı takdirde, forum üyeliğiniz iptal edilecektir.

Yardımınızı esirgemeyeceğinizi biliyorum, bu forum hepimizin forumu olacak.

İyi forumlar

My Name is Money


Alıntı
Paylaş: